İstanbul Kartvizit Basımı - Favori Basım ve Matbaa

İstanbul Kartvizit Basımı

İstanbul Kartvizit Basımı

Kartvizit, tüzel kişilerin ya da şahısların kendini tanıtmak için kullandığı küçük kartlardır. İstanbul kartvizit basımı için en çok talep olan illerden biridir.

Kartvizit, üzerinde tanıtıcı bilgilerin yer aldığı, olmazsa olmaz bir kurumsal kimlik öğesidir. Bunun nedeni kartvizit alışverişinin, kurumsal kültürün bir gereği olmasıdır. Ayrıca kartvizitte yer alan bilgiler sayesinde iletişim, sürdürülebilir hale gelir. İstanbul kartvizit basımı firmaları, kartvizitlerin üzerine; şirket logosu/adı, Kişinin adı-soyadı, kişinin unvanı/pozisyonu, sabit ve/veya kurumsal gsm numarası, faks numarası, kurumsal e-mail adresi, kurumsal web site adresi ve lokasyon bilgisini mutlaka eklerler.


Favori Basım, müşterilerin arzu ve isteğine göre kartvizitlerin üzerine; şahsi gsm numarası, unvan, kurum logosu, QR kod eklenebilir. İstanbul kartvizit basımı taleplerini karşılayan firmalara ilgi çok yoğun durumda. Müşteri taleplerine karşılık vermeye çalışan basım firmaları aynı zamanda şıklık ve kaliteyi de geri plana atmıyor. Kartvizit boyutu gereği üzerine çok fazla bilgi kaldırmayan bir üründür. Küçük boyutlar üzerinde yer alan çok fazla bilgi bir karmaşaya ve göz yorucuğuluna neden olabilir. Bunun yanı sıra, kartvizit üzerinde kullanılan renklerin uyumu da şık bir kartvizit için önemli kriterlerdir.

İstanbul kartvizit basımı taleplerine büyük ölçüde karşılık veren Favori Basım, kartvizit tasarlarken yaratıcılığı kreatiflik ile birleştiriyor. Klasik kartvizit ölçüleri genellikle 8.6 x 5.4 cm (Genişlik: 8,6 cm, Yükseklik: 5.4 cm) şeklindedir. Standart ölçüleri aşan kartvizitler kolayca kaybolabilir ve görüntü itibariyle verilen kişiyi rahatsız edebilir. Bu nedenle de pek tercih edilmez. İstanbul kartvizit basımı için taleplerini karşılayan Favori Basım, tasarımı yaparken bütün standartları bir arada değerlendirerek her zaman en iyisini yapıyor.
 

REFERANSLAR

05449357736

 

 
 

HEMEN FORMU DOLDURUN

05449357736

   
   

  YAPILAN İŞLER

  05449357736

   

   
   

  MAKİNE PARKURU

  +902163269486

   

   

  Kataloğumuza Göz Atmak ister Misiniz?

   

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Tüm matbaa ve basım işleriniz için yanınızdayız. Bizi arayın temsilcimiz ile beraber planlayın.

   

  İletişim

  0/5 (0 Reviews)